China's prijsoverzicht van industrieel silicium 421# van 27 augustus

Aug 27, 2025

Laat een bericht achter

China Industrial Silicon 421# Prijssamenvatting: historische marktmomentopname (27 augustus 2025)

Invoering

Industrieel silicium 421 # is een van de meest verhandelde soorten siliciummetaal in China. Het wordt veel gebruikt bij de productie van aluminiumlegeringen, de productie van organisch silicium, chemische toepassingen en fotovoltaïsche-gerelateerde industrieën.

De prijs van industrieel silicium 421# wordt beïnvloed door meerdere factoren, waaronder elektriciteitskosten, regionale productieomstandigheden, bedrijfssnelheden van ovens, stroomafwaartse vraag en logistieke kosten.

Dit artikel biedt eenhistorische prijsmomentopname van China industrieel silicium 421 # op 27 augustus 2025uitsluitend ter referentie aan de markt. Het mag niet worden beschouwd als een huidige offerte of aankoopprijs.

Voor de meest recente prijs voor siliciummetaal 421# moeten kopers een gedateerde offerte aanvragen op basis van FOB/CIF-voorwaarden, bestemmingshaven, wisselkoers en productspecificaties.


1. Wat is industrieel silicium 421#?

Industrieel silicium 421# is een siliciummetaalspecificatie van commerciële-kwaliteit die voornamelijk wordt gedefinieerd door het onzuiverheidsgehalte.

Typische chemische samenstelling:

Cijfer Si inhoud Fe Al Ca
Siliciummetaal 421 # Groter dan of gelijk aan 99,3% Minder dan of gelijk aan 0,4% Minder dan of gelijk aan 0,2% Minder dan of gelijk aan 0,1%

De aanduiding"421"verwijst naar de typische onzuiverheidslimieten:

Fe: maximaal ongeveer 0,4%

Al: maximaal ongeveer 0,2%

Ca: maximaal ongeveer 0,1%

Industrieel silicium 421# wordt voornamelijk toegepast in:

Productie van aluminiumlegeringen

Organische silicium (siliconen) synthese

Chemische industrieën

Geselecteerde toeleveringsketens voor fotovoltaïsch materiaal


2. China Industrieel Silicium 421 # Prijsmomentopname

Historische referentie: 27 augustus 2025

Eenheid: CNY/ton

Regio / Prijsbasis Reguliere prijsklasse Wijziging Reguliere transactieprijs Wijziging
421 Huangpu-haven 9,800–10,200 - 9,600–10,000 -
421 Sichuan Ex-fabriek 9,700–10,300 ▼150 9,400–10,000 ▼200
421 Chemische kwaliteit (voor Sichuan-siliconenfabrieken) 9,800–10,500 - 9,500–10,200 ▼100
421 Yunnan Ex-werken 9,500–10,000 - 9,400–10,000 -
421 Xinjiang-af-fabriek 9,000–9,200 - 9,000–9,100 -
421 Yunnan Maandelijks van chemische kwaliteit 10,800–11,000 - 10,600–10,800 -
421 Tianjin-haven 9,500–9,800 - 9,400–9,700 -

3. Belangrijkste factoren die de prijzen van industrieel silicium 421# beïnvloeden

3.1 Elektriciteitskosten en waterkrachtvoorwaarden

De industriële siliciumproductie is zeer energie-intensief.

Productieregio's als Yunnan en Sichuan zijn sterk afhankelijk van waterkracht. De seizoensgebonden beschikbaarheid van elektriciteit kan rechtstreeks van invloed zijn op:

Bedrijfskosten van de oven

Productieschema's

Regionale aanbodniveaus

Tijdens hoog-waterseizoenen kunnen lagere elektriciteitskosten de productie ondersteunen, terwijl droge seizoenen de kostendruk kunnen vergroten.


3.2 Productiecapaciteit en ovenonderhoud

De productie van siliciummetaal is afhankelijk van de werking van ondergedompelde boogovens.

Het marktaanbod kan veranderen als gevolg van:

Onderhoud van de oven

Productieverlagingen

Capaciteitsaanpassingen

Milieu- of energiecontrole-beleid

Verlaagde exploitatietarieven kunnen het aanbod verkrappen en regionale prijsverschillen beïnvloeden.


3.3 Stroomafwaartse vraag

De vraagstructuur van industrieel silicium wordt voornamelijk bepaald door:

Aluminiumlegeringsindustrie

Siliciummetaal verbetert:

Kracht

Gietbaarheid

Slijtvastheid

Organische siliciumindustrie

Siliciummetaal is een belangrijke grondstof voor siliconenproducten, waaronder:

Siliconen

Siloxanen

Siliconen polymeren

Fotovoltaïsche industrie

De productie van polysilicium heeft ook invloed op de industriële vraag naar silicium via de toeleveringsketen van zonne-energie.


3.4 Regionale logistiek en havenpremies

Havenprijzen zijn inclusief transportkosten vanuit productiegebieden.

Veel voorkomende handelslocaties zijn onder meer:

Huangpu-haven

De haven van Tianjin

Prijsverschillen kunnen het gevolg zijn van:

Vrachtkosten

Voorraadniveaus

Regionale vraag

Beschikbaarheid van havens


4. Aankoopoverwegingen voor siliciummetaal 421#

Bij de aanschaf van industrieel silicium 421# moeten kopers het volgende bevestigen:

Chemische vereisten

Siliciumgehalte

Fe/Al/Ca-onzuiverheidsniveaus

Vereiste toepassingsgraad

Fysieke specificaties

Grootte van de klomp

Deeltjesgrootte

Verpakkingsvereisten

Veel voorkomende aanbodvormen zijn onder meer:

Brokken van 10–100 mm

Aangepaste breekgroottes

Bulkzakken of stalen vaten

Commerciële voorwaarden

Kopers moeten het volgende verduidelijken:

FOB- of CIF-basis

Laadhaven

Leveringsschema

Betalingsvoorwaarden

Analysecertificaat (COA)


5. Belangrijke marktkennisgeving

Dit prijsoverzicht vertegenwoordigt eenhistorische marktmomentopname op 27 augustus 2025.

De industriële siliciumprijzen kunnen aanzienlijk veranderen als gevolg van:

Schommelingen in de elektriciteitskosten

Evenwicht tussen aanbod-vraag

Stroomafwaartse industriële cycli van silicium

Grondstofkosten

Valutabewegingen

Voor aankoopbeslissingen moeten klanten een actuele offerte verkrijgen met:

Datum van offerte

Afleverlocatie

Incotermen

Valutabasis

Productspecificatie


Over ZhenAn Industrial Silicon Supply

ZhenAn levert industriële siliciumproducten voor wereldwijde metallurgische en chemische toepassingen, waaronder:

Siliciummetaal 553 #

Siliciummetaal 441 #

Siliciummetaal 421 #

Siliciummetaal 3303 #

Siliciummetaal 2202#

Producten zijn verkrijgbaar in verschillende maten en verpakkingsopties, afhankelijk van de eisen van de klant.

ZhenAn ondersteunt klanten met:

Stabiele kwaliteitscontrole

Aangepaste specificaties

Technische productondersteuning

Internationale exportervaring


Veelgestelde vragen: Industrieel silicium 421# Prijs en specificatie

1. Wat betekent siliciummetaal 421#?

Siliciummetaal 421# verwijst naar een commerciële kwaliteit met typische onzuiverheidslimieten van Fe kleiner dan of gelijk aan 0,4%, Al kleiner dan of gelijk aan 0,2%, en Ca kleiner dan of gelijk aan 0,1%, met een siliciumgehalte in het algemeen boven 99,3%.


2. Waarom fluctueert de prijs van industrieel silicium 421#?

De belangrijkste factoren zijn onder meer de elektriciteitskosten, de productiecapaciteit, de bedrijfssnelheid van de ovens, de stroomafwaartse vraag, de logistieke kosten en de aanbodvoorwaarden op de markt.


3. Is de silicium 421#-prijs van augustus 2025 nog steeds geldig?

Nee. De prijs van augustus 2025 is slechts een historische referentie. Kopers moeten een actuele offerte aanvragen voordat zij een aankoopbeslissing nemen.


4. Welke industrieën gebruiken siliciummetaal 421#?

De belangrijkste toepassingen zijn aluminiumlegeringen, de productie van siliconen, de chemische industrie en enkele fotovoltaïsche-gerelateerde toepassingen.


5. Welke informatie moeten kopers verstrekken bij het aanvragen van een offerte voor siliciummetaal?

Kopers moeten het volgende specificeren:

Vereist cijfer

Hoeveelheid

Deeltjesgrootte

Bestemmingshaven

Leveringsvoorwaarden (FOB/CIF)

Vereiste certificering


6. Wat is het verschil tussen siliciummetaal 421# en 553#?

Het belangrijkste verschil is het onzuiverheidsgehalte. Siliciummetaal 421# heeft lagere Fe-, Al- en Ca-gehalten vergeleken met 553#, waardoor het geschikt is voor toepassingen die een hogere zuiverheid vereisen.


Neem contact op met ZhenAn voor levering van industrieel silicium 421#

Voor specificaties, offertes en technische ondersteuning van siliciummetaal 421#:

Whatsappen: +86 15518824805
E-mail: market@zanewmetal.com